Paula Stradiņa Medicīnas vēstures muzejs

Izstāde „Cilvēka ķermenis”

Kārtējais pavasaris ir atnācis ar MJC „Praktiskās estētikas skolas” bērnu darbu izstādi P. Stradiņa Medicīnas vēstures muzejā. Visu gadu čakli strādāts, lai sagatavotos lielajam notikumam, kas ir radošs izaicinājums kā pedagogiem, tā viņu audzēkņiem. Šoreiz centrālā tēma ir cilvēka ķermenis. Piedalās visi mākslas pulciņi – katrs ar savu darbu kolekciju. Būs skatāmi bērni darinājumi visdažādākajās tehnikās. Šoreiz darbu autori un skolotāji meklējuši literāras asociācijas mākslas darbiņos redzamajam. Bieži vien tie ir uzplaiksnījumi no pazīstamiem darbiem, reizēm pašu atmiņas.

Ceram, ka arī skatītājus iedvesmos Praktiskās estētikas skolas jauno mākslinieku veikums. 

Stradiņa balva prof. Romanam Lācim

Šā gada 17.aprīlī plkst.17.00 Paula Stradiņa Medicīnas vēstures muzejā tiks pasniegta Paula Stradiņa balva. Tradicionāli balvas laureāts, tika paziņots profesora Paula Stradiņa dzimšanas dienā - 17. janvārī, bet balvas saņemšanas laiku izvēlas pats laureāts.

Par izcilu ieguldījumu kardioķirurģijas attīstībā Latvijā Stradiņa balva šogad piešķirta Rīgas Stradiņa universitātes profesoram, Latvijas Sirds ķirurģijas centra vadītājam Dr. habil. med., Dr. h. c. med. Romanam Lācim.

► Lasīt vairāk

Galerijas

Muzejs blogo

Video