Paula Stradiņa Medicīnas vēstures muzejs

Veselums. Meditācija

Projekts “Veselums. Meditācija” ietver trīs daļas:

Profesionāli izstrādāts 10 sesiju/nodarbību audiovizuāls materiāls ar vadītu iztēli pašapziņas un labizjūtas stiprināšanai cilvēkiem ar dažādiem emocionāliem, psihosomatiskiem un fiziskiem traucējumiem (vai arī bez tiem) ar mērķi atbalstīt, motivēt, radoši rosināt cilvēkus dažādos vecuma posmos. Audiovizuālās meditācijas pamatā ir 10 sesijas, kurās izmantotas Ditas Baumanes-Auzas ilgākā laika posmā īpaši šai metodei radītas gleznas un dabas skaņas, ar vadītu iztēli – kā direktīva pozīcija, kas palīdz nomierināties un atslābināties, gan arī mainīt uztveres un domāšanas veidu. Tā ir pakāpeniska, atklāta un vadīta psihoizglītošana, iedrošinājums un cilvēka resursu, pašvērtējuma stiprinājums ar jaunu pārvarēšanas stratēģiju veidošanu, vērstu uz psihosociālu integrāciju un labizjūtu.

Gleznu izstāde “Veselums. Meditācija”

Grāmatas “Veselums. Meditācija” atvēršanas svētki.

Projekta autore Dita Baumane-Auza  Dr., Mg. sci. sal., ārste, ginekoloģe, dzemdību speciāliste, mākslas terapeite, rekonektīvās prakses sertificēta ārste, Rīgas Stradiņa universitātes docētāja un Latvijas Mākslu Terapijas Asociāciju apvienības sertifikācijas komisijas locekle, vairāk nekā 30 zinātnisku publikāciju autore, četru grāmatu un 21 gleznu personālizstāžu autore, ar ilggadēju pieredzi dažādu pacientu konsultēšanā, semināru, konferenču, nometņu un izglītojošu pasākumu veidošanā un vadīšanā.

Dita Baumane-Auza 2014. gadā ir saņēmusi atzinības un pateicības rakstus no Rīgas Domes Sociālā departamenta par ieguldījumu veselas sabiedrības veidošanā, izglītošanā un ģimeņu veselības jautājumu profesionālā atbalsta veidošanā.

Papildus informācija

Izstāde apskatāma no 19.05.2019 līdz 25.06.2019

Biļešu cenas

  • Skolēniem: € 0.30
  • Studentiem, pensionāriem: € 0.50
  • Pieaugušajiem: € 1.00

Saistītie jaunumi