Paula Stradiņa Medicīnas vēstures muzejs

15. maijā ieeja muzejā bez maksas

Ģimenes dienā mūsu dāvana ģimenēm un ikvienam interesentam būs muzeja apmeklējums bez maksas. Visi varēs iepazīties ar pamata ekspozīciju un esošajām izstādēm, kā arī muzeja speciālisti, tradicionāli, piedāvā saistošu izklaidējoši izglītojošu, katra gaumei piemērotu pasākumu programmu.

Vēl tikai 15.maijā būs aplūkojama Mākslinieciskās jaunrades centra "Praktiskās estētikas skolas" audzēkņu radošajās darbnīcās un pulciņos tapušo tēlotājas un lietišķās mākslas darbu izstāde "Smiekli un veselība".(Izstādi slēgs 17.maijā).

Jaunākajiem muzeja apmeklētājiem ar saviem zīmējumiem piedāvājam papildināt izstādi "Kas man patika muzejā" (muzejs bērna acīm), piedalīties aptaujā un saņemt balvas.

No 11:00 līdz 14:00 pie mums viesosies Uztura kluba treneri. Viņi palīdzēs izprast veselīga uztura nozīmi, brīvprātīgajiem, izmantojot jaunāko aparatūru, noteiks ķermeņa masas indeksu, tauku procentu organismā un vielmaiņas koeficientu.

No 14:00 līdz 17:00 kampaņas "HELP: par dzīvi bez tabakas izbraukuma komanda ikvienam interesentam noteiks kaitīgā oglekļa monoksīda jeb tvana gāzes (CO) līmeni organismā, tādējādi uzskatāmi parādot smēķēšanas sekas. Aptaujas dalībniekiem - balvas.

Starptautiskā Rērihu centra Latvijas nodaļa organizē Nikolaja Rēriha ielas 10.gadu jubilejas pasākumu.

13:00 muzeja Viduslaiku ekspozīcijā notiks tematiska nodarbība "Rūpes par veselību Senajā Rīgā".

Tālruņi papildus informācijai 67222665, 26644548. Zinātniski izglītojošā darba nodaļas speciālisti atbildēs uz Jūs interesējošiem jautājumiem