Paula Stradiņa Medicīnas vēstures muzejs

Ceļojošās izstādes "100 mirkļi Latvijas veselībā" prezentācija

Paula Stradiņa Medicīnas vēstures muzejā 17. janvārī notika izstāde „100 mirkļi Latvijas veselībā” prezentācija. Izstāde ir tapusi Latvijas valsts simtgades pasākumu ietvaros un sniedz ieskatu Latvijas veselības aprūpē no pirmās brīvvalsts laika līdz mūsdienām. Izstādē ir izmantots nepublicētais fotomateriāls no Paula Stradiņa Medicīnas vēstures muzeja krājuma.

Ceļojošā izstāde ir pirmais realizētais Latvijas valsts simtgades pasākums Paula Stradiņa Medicīnas vēstures muzejā. Izstādes pirmā eksponēšanas vieta būs Prof. Aleksandra Bieziņa memoriālais muzejs „Jaundilmaņi”, Madonas novadā, Rīgā izstāde būs apskatāma maijā

Latvijas Republikas simtgades pasākumu ietvaros, Paula Stradiņa Medicīnas vēstures muzejā 29. janvārī plašākai publikai tiks atvērta virtuālā enciklopēdija „100 nozīmīgas personas medicīnas vēsturē”, kas atspoguļo medicīnas nozares personālijas un sasniegumus, tā veicina pieejamību medicīnas vēstures izpētei, kā arī popularizē nacionālās vērtības un stiprina nacionālo pašapziņu.

Plašāk, ar Paula Stradiņa Medicīnas muzeja rīkotajiem pasākumiem Latvijas valsts simtgadei, var iepazīties muzeja mājas lapā http://www.mvm.lv/lv/lv100-pasakumi.

Ar aktualitātēm, kas saistītas ar Latvijas Republikas simtgades pasākumiem, var iepazīties mājaslapā http://www.lv100.lv/

Komentēt šo rakstu

Vārds: E-pasts:

Komentārs: