Paula Stradiņa Medicīnas vēstures muzejs

Lekcija par garīgo veselību senioriem

 

Paula Stradiņa Medicīnas vēstures muzejs aicina interesentus 13. septembrī plkst. 17.00 uz lekciju par garīgo veselību senioriem. 

Lekcijas “Psihoemocionālās veselības veicināšana. Kas jāņem vērā senioriem”mērķis ir  sniegtzināšanas par to, kā depresīvi garastāvokļa traucējumi var ietekmēt ikviena indivīda un, jo īpaši senioru kopējo veselību, darba un dzīves kvalitāti, veicināt izpratni un sniegt praktiskus ieteikumus par to, kā atpazīt depresijas riska faktorus, sniegt informāciju par pazīmēm un simptomiem, kas liecina, ka nepieciešama speciālista palīdzība. Lekciju laikā speciālisti sniegs praktiskus ieteikumus, kā palīdzēt līdzcilvēkam ar depresiju.

Lekcijusagatavojuši SIA “ Veselības centra Vivendi” speciālisti un tā tiek īstenota Eiropas Sociālā fonda projekta „Kompleksi veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumi” Nr. 9.2.4.1/16/I/001 ietvaros.Lekcija ir bez maksas.Lekcijas ilgums 1h 30 min. Lekciju lasa psihiatrs Dr. Jānis Bušs

Lekcijas apmeklētāji bez maksas aicināti apskatīt arī muzejā eksponēto izstādi “Depresija: no pagātnes līdz mūsdienām”, kas tapusi ESF projekta „Kompleksi veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumi” Nr. 9.2.4.1/16/I/001 ietvaros.

Komentēt šo rakstu

Vārds: E-pasts:

Komentārs: