Paula Stradiņa Medicīnas vēstures muzejs

Muzeju nakts 2018

Paula Stradiņa Medicīnas vēstures muzejā Muzeju nakts norises laiks ir no plkst.19.00 līdz 24.00

Muzeju naktī apmeklētājiem būs atvērti divi ekspozīcijas stāvi – etnomedicīna un viduslaiki, izstādes – “Depresija: no pagātnes līdz mūsdienām” un J. Anmaņa personālizstāde “Ar Dieva zīmi plaukstā’’, kā arī muzeja mācību telpa ar unikālu eksponātu – Stikla cilvēku, kas gatavots 20.gs. sākumā Drēzdenē un izmantots anatomijas apguvei.

Muzeju naktī apmeklētājiem tiks atklāta rekonstruētā Renesanses ekspozīcija, kur apmeklētāji varēs apskatīt unikālus eksponātus –16.gs. grāmatas par ārstniecību un ārstēšanas metodēm, mēra slimnieku aizbildņa svētā Roha skulptūru, kā arī 17.gs. farmācijā izmantotos miezerus.

Izstādē ar “Dieva zīmi plaukstā” apmeklētāji varēs sastapt pašu mākslinieku J. Anamni ar kuru kopā bērni varēs zīmēt, bet pieaugušie filozofēt un atcerēties pagājušās nakts sapņus. 

Zem muzeju nakts plīvura notiks Dzīvā Rīgas Teātra "izkāpšanas no skapja" ar performanci “Vēstules no pažobeles”. Koncepts “Dzīvais teātris” nojauc skatuves robežas, esot vienā līmenī ar skatītāju. Performances ilgums - 35 minūtes, izrādīšana notiek reizi stundā - 19. 30; 20.30; 21.30; 22.30; 23.15. 

Uz tikšanos muzejā!

Komentēt šo rakstu

Vārds: E-pasts:

Komentārs: