Paula Stradiņa Medicīnas vēstures muzejs

Apmeklētājiem muzeja ekspozīcija un izstādes atvērtas no 19. maija

Pamatojoties uz pieņemtajām izmaiņām Latvijas Republikas Ministru kabineta 12. marta rīkojumā "Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu" un ievērojot Kultūras ministrijas izstrādāto sanitāro protokolu, Paula Stradiņa Medicīnas vēstures muzejs  durvis apmeklētājiem vērs 19. maijā. 

Aicinam apmeklētājus izvērtēt savu veselības stāvokli un neapmeklēt muzeju, ja jums ir elpceļu infekcijas slimības simptomi, kā arī ja jums ir noteikts pienākums ievērot pašizolāciju, mājas karantīnu vai stingras izolācijas nosacījumus. Saskaņā ar Latvijas Kultūras ministra rīkojumu, muzejam ir tiesības liegt ieeju muzejā personām ar elpceļu infekcijas slimības pazīmēm. Īpaši rūpīgi aicinam izvērtēt muzeja apmeklējumu personām vecumā virs 65 gadiem, personām ar hroniskām slimībām (hroniskas elpošanas ceļu slimības, cukura diabēts, sirds asinsvadu sistēmas slimības), kā arī personām ar imūndeficītu.

Muzeja ekspozīcija ir 1300 kvadrātmetri, tāpēc vienlaicīgi muzejā var uzturēties līdz 50 apmeklētājiem, sociāli atbildīgi ievērojot noteikto 2 metru distanci un nedrūzmējoties pie ieejas, izejas un citās muzeja vietās. Pašlaik muzejam nav iespējams veikt īpašu apmeklējuma laiku rezervāciju. Iegādājoties biļetes aicinām izmantot muzeja kasē piedāvātos bezskaidras naudas norēķinus.

Vienas mājsaimniecības iedzīvotājiem muzejs piedāvā ekskursijas gida pavadībā. Ekskursijas ir savlaicīgi jāpiesaka zvanot pa tālruņiem – 67222665; 26644548 vai rakstot epastu - vita.sulce@mvm.lv.

Aicinām apmeklētājus ievērot noteiktās higiēnas prasības — klepot un šķaudīt elkonī, nepieskarties sejai un mazgāt rokas. Apmeklētāju ērtībām muzeja ekspozīcijā ir izvietoti roku dezinfekcijas līdzekļi. Muzejā regulāri notiek telpu apkope un dezinfekcija, bet lūdzam apmeklētājus arī pašiem būt atbildīgiem!