Digitālu reprodukciju saņemšana

Uz iesnieguma pamata Muzejs var izsniegt krājuma priekšmetu digitālas reprodukcijas (attēlus) publiskošanai monogrāfijās, bakalaura, maģistra u.tml. darbos, publikācijās, TV raidījumos u.tml., kā arī izstādēs, ekspozīcijās u.tml, vai privātai lietošanai pētniecības nolūkos. 

Aizpildītu iesnieguma formu sūtiet uz info@mvm.gov.lv. Iesniegums tiks izskatīts rindas kārtībā. 10 darba dienu laikā ar Jums sazināsies krājuma publiskās pieejamības programmu vadītājs. 

Lūgums rūpīgi iepazīties un aizpildīt iesnieguma veidlapu. Aizpildot un iesūtot iesniegumu, ar savu parakstu Jums jāapliecina sekojošais:  

  • iegūtās PSMVM krājuma priekšmetu digitālās reprodukcijas (pēc saraksta) tiks izmantotas tikai iesniegumā norādītajam mērķim, lietojot atsauci uz Paula Stradiņa Medicīnas vēstures muzeja krājumu. Digitālās reprodukcijas netiks izmantotas citiem mērķiem; 

  • iegūtās PSMVM  krājuma priekšmetu digitālās reprodukcijas (pēc saraksta) tiks izmantotas saskaņā ar Latvijas Republikas tiesību aktu prasībām tostarp Autortiesību likumu un, ja nepieciešams, saņemot autortiesību subjekta atļauju audiovizuālo un fotogrāfijas darbu izmantošanas tiesībām, kārtojot šos jautājumus ar autoru/Autortiesību un komunicēšanās konsultāciju aģentūru/Latvijas Autoru apvienību (AKKA/LAA), nodrošinot PSMVM pret trešo personu pretenzijām un prasībām sakarā ar reprodukciju izmantošanu; 

  • izmantojot autordarbus, kuru autori muzejā nav noteikti vai nav atrodami, apzinos, ka jebkurā brīdī autoriem ir tiesības tikt atzītiem par autoriem, līdz ar to uzņemos pilnu atbildību par visām iespējamām autoru pretenzijām un prasībām. 

Ņemiet vērā, ka pakalpojumam var tikt piemērots Muzeja cenrādis. 

Jautājumu gadījumā sazinieties ar krājuma publiskās pieejamības programmu vadītāju Antru Skripsti (antra.skripste@mvm.gov.lv). 

Mēs gribam iepazīt savu apmeklētāju, lai veidotu labāku piedāvājumu tieši Tev – piekritīsi sīkdatnēm?