Apmeklējums

Diena Darba laiks
Pirmdiena slēgts
Otrdiena slēgts
Trešdiena 11.00—17.00
Ceturtdiena 11.00—19.00
Piektdiena 11.00—17.00
Sestdiena 11.00—17.00
Svētdiena 11.00—17.00

Lieldienās muzejs būs slēgts 7. un 9. aprīlī.

Grupas apmeklējums un gida pakalpojums individuālajiem apmeklētājiem jāpiesaka iepriekš pa tālruni +371 26644548 vai e-pastu elza.skutane@mvm.gov.lv.

Muzeja kasi slēdz 30 minūtes pirms muzeja darba laika beigām.

Patlaban apskatāmas viduslaiku, renesanses, jauno laiku un Latvijas medicīnas 20. gadsimtā ekspozīcijas, kā arī kosmosa bioloģijas un medicīnas ekspozīcija.

 

Vides pieejamība

Pie muzeja ieejas Ukrainas neatkarības ielā 1 ir divas invalīdu stāvvietas. Pie ieejas durvīm ir uzbrauktuve. Lai to pārvarētu un iekļūtu muzejā, blakus ieejas durvīm ir jānospiež speciāli apzīmēta zvana poga, ar kuru tiks izsaukts muzeja darbinieks asistents. Viņš arī ieslēdz liftu, kas ved tālāk uz 1. stāvu.

Cilvēkiem ar kustību traucējumiem ir pieejams 1. stāvs, kurā atrodas biļešu kase, informācijas centrs, izstāžu zāle un pastāvīgās ekspozīcijas viduslaiku un renesanses medicīnai veltītās zāles.

Uz pagrabstāvu, kurā atrodas garderobe ar slēdzamiem skapīšiem un labierīcības, ved pacēlājs, ko ieslēdz muzeja darbinieks asistents. Labierīcības nav pielāgotas ratiņkrēslu lietotājiem.

Cilvēkiem ar invaliditāti ieeja muzejā ir bez maksas.

 

Esi atbildīgs

Aicinām rūpīgi izvērtēt savu veselības stāvokli un neapmeklēt muzeju, ja ir elpceļu infekcijas slimības simptomi, kā arī, ja ir noteikts pienākums ievērot pašizolāciju, mājas karantīnu vai stingras izolācijas nosacījumus.

 

Kā nokļūt ar sabiedrisko transportu

Muzejam tuvākās sabiedriskā transporta pieturas ir Kalpaka bulvārī (“Medicīnas muzejs” un “Elizabetes iela”) un Krišjāņa Valdemāra ielā (“Mākslas muzejs”). Plāno savu maršrutu, izmantojot Rīgas satiksmes mājaslapu.

 

Apmeklētāju informācijas centra tālrunis

Tālrunis: +371 26644548

Adrese:
Ukrainas neatkarības iela 1,
Rīga, LV-1010, Latvija

Mēs gribam iepazīt savu apmeklētāju, lai veidotu labāku piedāvājumu tieši Tev – piekritīsi sīkdatnēm?