Atpakaļ

Dzīvs

Teātra izrāde bērniem

04.04.2023. - 20.04.2024.

Istabas teātra komandai rezidējot Paula Stradiņa Medicīnas vēstures muzejā un izzinot muzeja krājuma kolekcijas, pamatekspozīciju un iztēli rosinošus eksponātu stāstus, ir radīts notikums, kas mazus un lielus skatītājus aicinās domāt par dzīvību kā cilvēkā, tā koka lapā un putnā.

Zeme joprojām ir vienīgā zināmā planēta Visumā, uz kuras ir sastopama dzīvība. Tā ir mājas arī diviem jauniem cilvēkiem, kuri satiekas, lai kopā ar skatītājiem izveidotu kādu dzīvu organismu. Apvienojot muzeja krājumā esošos eksponātus, teātra mākslinieciskās izpausmes līdzekļus un dramaturģiju, skatītājiem tiek piedāvāta iespēja doties izpētes piedzīvojumā un atklāt dažādas pārsteidzošas spējas, kas piemīt it visam dzīvajam.

Iedvesmojoties no “Skola2030” dabaszinību mācību priekšmeta programmas 1.–4. klašu skolēniem un pievēršoties septiņām dzīvu būtņu pazīmēm, tiek aktualizēta dzīvības kā vienota veseluma nozīmība un trauslums.

Biļetes www.istabasteatris.lv 

 

Izrādes komanda:

Režisors – Jānis Znotiņš
Dramaturģe – Rūta Dišlere
Māksliniece – Pamela Butāne
Lomās:
Bērziņa – Endīne Bērziņa
Krūmiņš – Emīls Krūmiņš
Producents – Istabas teātris
Līdzproducents/rezidence – Paula Stradiņa Medicīnas vēstures muzejs 

 

Atbalstītāji:

Valsts kultūrkapitāla fonda mērķprogramma “Programmas “Latvijas skolas soma” satura radīšana” 

Grafisks attēls ar ģeometriskām formām un īstiem putna spārniem, kuri kopā izveido abstraktu lidojoša dzīvnieka formu. Bēšs fons ar mazām ģeometriskām formām, kuras atgādina konfeti. Apakšā uzraksts - DZĪVS.

Dalīties:

Mēs gribam iepazīt savu apmeklētāju, lai veidotu labāku piedāvājumu tieši Tev – piekritīsi sīkdatnēm?